| aceafata15 a întrebat:

Buna,cred ca in noaptea asta m-a tras curentul și am un mușchi de la gât spre umăr blocat și mă doare dacă mă mișc.Ce pot sa fac sa îl deblochez? M-am dat cu o crema dar nu a trecut de tot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mirunamira28 a răspuns:

Vrei sa te dai o singura data si sa treaca? Ar trebui de mai multe ori si daca continua sa te doara ia un paracetamol

| MoonDreamers a răspuns:

Mi s-a întâmplat.și mie exact același lucru anul trecut. Nu-mi puteam mișca capul și aveam dureri strașnice. Du-te la un medic să-ți faci o radiografie după el îți va recomanda ceva specific pentru problema ta. Succes