| Byanka0097 a întrebat:

Buna credeti ca doare foarte tare un tatuaj facut pe mana? pentru ca as vrea sa imi fac si am si un model as vrea un diamant.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Nu doare tare, se dă înainte cu o cremă pentru tatuaje si îți amorțește mână in zona unde ti se va face tatuajul.

2 răspunsuri:
| Zazy a răspuns:

Din câte ştiu eu, doare foarte tare. Simţi durerea tatuatului foarte tare însă trebuie să suporţi dacă îţi doreşti cu adevărat. Alţii spun că e doar o înţepătură de ţânţar, timp de o oră.(atunci când persoana respectivă te tatuează).

| MarryJane a răspuns:

Pai daca crezi ca te defineste..si daca ai incredere ca-ti va sta ok..de ce nu