| mady03 a întrebat:

Credeti ca sunt scunda daca am 1, 65 si am aproape 16 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu esti scunda deloc, oricum vei mai creste un pic

| 愛日本 a răspuns:

Da, cam esti
Eu la 13 ani am avut atat, dar nu e nimic o sa cresti

| mady03 explică (pentru 愛日本):

Pai inaltimea mai depinde si de organism!

| thegatekeeper a răspuns:

Dupa parerea mea, ai o inaltime medie. Si eu am aproximativ aceeasi inaltime, la 18 ani.

| AnonimaOk a răspuns:

Eu am 1, 56 la aceeasi varsta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pana la 18 ani ai tu timp sa te mai inalti.
Poti sa te inalti si daac faci sport : handball

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu sunt cam de aceeași înălțime cu tine, doar că am și 10 kile în plus laughing.

La masa ta e destul de bine. Chiar nu ai de ce să fii complexată, atâta timp cât nu ești într-un tipar ciudat, gen liliputană sau prăjină.

O să te mai dezvolți pe parcursul vieții, o să mai crești. Important e să ai grijă de corpul tău, să îi dai vitamine și energie pentru a-ți menține mai ales starea psihică. Minte sănătoasă într-un corp sănătos... sau cum era?

| StephyMonster a răspuns:

Puțin.Eu am atâta și în mai o să am 14 ani.Dar mai este timp să crești.

| Georgiana2505 a răspuns:

Nu,nu esti scunda happy.Eu am 17 ani si am cam tot asa 1.67 si sunt destul de inalta.

| deeyutzza94 a răspuns:

Nu esti scunda, daca esti si slabuta esti perfecta. :* Mai bine mai scnuda decat extrem de inalta. :*

| mady03 explică (pentru deeyutzza94):

Chiar sunt slabutabig grin, am 48-49 kg