| maria ;x a întrebat:

cu ce mi-as putea da sa mi treaca varicela mai repedecrying, mentionez ca am fff multe bubite pe fata! multumesc anticipat!kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Ia multivitamine ca sa ajuti organismul sa lupte impotriva bolii, aplica pe bubite mixtura mentolata, odihneste-te cat de mult si ...ai rabdare!

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Nu te poti da decit cu pudra mentolata ca sa ti atenueze mincarimea. altfel iti ramin semne daca te scarpini. in rest. SAnatate

| maria ;x explică:

Mi.am dat cu 'lotiune tonica mentolata' dar simt ca nu mai trec astea odata! mai am de stat 11-12 zile in casa angry I don't want to see

| maria ;x explică:

Multumesc pentru raspunsuri :*