| Alexiiiia a întrebat:

mi-a iesit bubite multe rosii pe picioare dupa epilat, ce as putea face sa imi treaca mai repede? cu ce as putea sa ma dau? eu m-am epilat cu bic-ul

7 răspunsuri:
| AndraAlexaLove a răspuns:

Eu dupa ce ma epilez ma dau cu alcool sanitar sau cremawinking Da' trec mai bine cu alcoolhappy

| lover123 a răspuns:

Pai incerca cu o crema. daca nu merge incearca la farmacie trebuie sa gasesti cevabig grin

| Alexiiiia explică (pentru lover123):

Cu alcool sanitar oare e bun?

| Alexiiiia explică (pentru lover123):

Oare e bun cu alcool sanitar?

| HubbaBubba a răspuns:

Pai normal ele trec cam dupa o zi...incearca sa eviti soarele in ziua aia..si ai putea sa incerci si cu o crema farmec in loc de bic

| Alexiiiia explică (pentru HubbaBubba):

Dar daca ma dau cu alcool saniar imi trec?

| HubbaBubba a răspuns (pentru Alexiiiia):

Si eu am incercat chiar dupa epilare si nu iti face nici un rau.