| ICHBalexnunu a întrebat:

Cu ce pot sa ma dua ca unguent pentru dureri de spate si alte oasehappy? sunt skater!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ShadoWizz a răspuns:

Diclac Gel sau cum se mai numeste Diclofenac Gel, pe mine m-a ajutat enorm.

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Bengay e foarte bun!(sa fie original)
Fastum gel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca cu Fastum Gel.
Te pup!

| TizZu15 a răspuns:

Fastum Gel este bun.winking

| JohnCena02 a răspuns:

Diclofenac gel

| adycristache a răspuns:

Daca doreşti ceva natural 100%, cu suprafata mare de acoperire şi fără efecte secundare îţi recomand Aloe Heat Lotion de la Forever Living Products.

| Dumitru_Dumi_1996 a răspuns:

Depinde cat de tare te doare. Eu mai folosesc Fastum Gel si de obicei imi trece. Totusi daca durerile persista iti recomand sa mergi la medic.