| amy778 a întrebat:

De ceva timp am ameteli de obicei cand ma ridic din pat),dureri de cap dar foarte rare si usoare,durere de oase,spate,ceafa, oboseala in tot corpul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Mhm, pai prea multa munca, prea mult timp petrecut in aceiasi pozitie, mancat haotic, prea putin miscare, probleme cu coloana, lipsa de vitamine.Alege una.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandruuu88 a răspuns:

Posibil lipsa de calciu, fugi sa iti faci o serie de analize, si vremea poate e de vina