| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa scap de bubitele marunte de pe frunte?
Nu e iritatie. Mersii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Macryna a răspuns:

Pai incearca sa-ti dai cu cuburi de gheata in fiecare zi s-ar putea sa fie niste cosuri in devenire happy

| Macryna a răspuns:

Sau cu crema de galbenele, sau solutie speciala pentru cosuri

| DanielaFD a răspuns:

Acelea sunt niste cosulete, care intre timp se fac cosuri. Am avut si eu,, aproape toate fetele au. Iti trebuie ceva special. Chiar nu am idee. Intre timp o sa iti dispara happy Cu trecerea timpului. Bafta! :*

| andruska00 a răspuns:

Buna! Sincer si eu am asa da folosesc ulei de masine cand am si daca nu am ma dau cu spirt sa stii ca nu afecteaza cu nimic, si 1 la mana daca nu vrei asa da tu 20-30 lei pe unguiente si creme pentru cosuri care nu au efect in mare parte crede-ma! Vot va rog?

| ToxicGirl808 a răspuns:

Daca sunt cosuri i-ati crema de acnee dar cea care distruge celulele de grasime ori fierbeti urzici si date cu ele pe fata pe mine m-a ajutat.