| D0zzz a întrebat:

Cum pot reduce pofta de mancare? Ma refer, fara sa iau un medicament.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Pai asta nu o poti reduce...doar te abtii sa mananci cand tie pofta... daca nu reusesti inseamna k ai o problema

| alexuts28 a răspuns:

Bea inaint esi dupa masa un pahar de apa, dar nu in timpul mesei, pentru ca vei digera mai greu mancarea.

| alexuts28 a răspuns:

Bea inainte si dupa masa un pahar de apa, dar nu in timpul mesei, pentru ca vei digera mai greu mancarea.

| 78buc a răspuns:

Bea cit mai multa apa

| CătălinB02 a răspuns:

Buna D0zzz! Stiu cum e!:( Dar incearca sa faci ceva care te va ocupa mai mult timp.Ca de exemplu:citeste ceva, uitate la tv, fa origami uite aici un site:http://en.origami-club.com/! Bafta! Funda?