| buburuza2 a întrebat:

Fetele care au probleme cu cosurile, eu fac nu tot timpul niste cosuri nu asa de placute, ce tratamente naturale stiti pentru a scapa de ele? Funda!:*

Răspuns Câştigător
| deutSa a răspuns:

Foloseste ceai de musetel, frecarea locului afectat cu malai umezit sau aplicarea unui strat subtire de pasta de dinti [ pentru copii ca aceea este mai usor mentolata ] spalarea fetei zilnic cu apa calduta si sapun protex, nu le stoarce, nu pune mana pe fata murdara, evita machiaju` cu fond de ten/pudra/etc!

2 răspunsuri:
| Neinteresenta a răspuns:

E o metoda pe internet. Scrie pe google "cum sa scap de cosuri?"Si o sa iti apara acolo ...Bafta!

| simona120 a răspuns:

Este o solutie foarte buna Zinerit.se gaseste in farmaciiwinking