| ColorfulRainbow a întrebat:

Cum sa scap de roseala de la fata? exista niste trucuri.stiti ceva? nu`mi placeeeesad. eu am piele mai alba putin.si arata nasol rausad. plzzz helplove struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dy a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai, dar se foloseste fondul de ten si poti cu el sa dai fetei culoarea pielii tale!

| machupicchu a răspuns:

In functie de ce coloratie a fetii ai, ten cu cuperoze(vinisoare mici de sange), sau un ten mai roz-rosu in obraz... vei gasi remediul numai la medicul dermatolog : tratament cu zapada carbonica in primul caz si cu investigatii urmate de tratament, in cel de-al doilea.Sanatate...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mergi la o farmacie si intreaba ce poti luawinkingO sa gasesti acolo ceva.kiss
Ai grija!winkingPapabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista pe net raspunsul sau cauta formula-as - cititorii raspund roseala pielii de pe fata.