| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a întrebat:

Cunosc o fata care nu mai mananca de la ora 16:00 nimic decat fructe ce parere aveti despre asta?
Mersi kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mariazet45 a răspuns:

Eate destul de bine asa, nu se va ingrasa niciodata si daca in timpu zilei mananca fara paine dulciuri si carne de porc inseamna ca e la cura de slabire.

| unicka a răspuns:

Eu am mancat un an jumatate numai fructe si legume, am slabit 35 de kg si nu am murit mi-am vindecat multe afectiuni si ma simt alt om

| Cleona a răspuns:

E oribil! daca vrea sa mai slabeasca, stie toata lumea ca nu trebuie sa mananci dupa ora 8!

| Spintecatorul a răspuns:

Are grija de sanatatea sa(si probabi e mai "plinutza").

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bine sa consume fructe dar nu pana tarziu pentru ca fructele nu prea sunt indicate seara

| luminita_4984 a răspuns:

Este ok sa manance fructe dar nu seara pentru ca nu sunt indicate