| anonim_4396 a întrebat:

Buna big grin. ma inteapa burta, la ovare. spatele, am scurgeri vaginale....nu sunt gravida, am verificat. Dar am niste dureri care nu sunt foarte mari dar totusi sunt ingrijorata. Ce as putea avea? fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Aşa cum spuneam în răspunsul dat la cealaltă întrebare ( anterioară ), e POSIBIL să fi răcită la ovare ( să ai anexită ) sau să fie simptome premenstruale!

Totuşi, "înclin" să CRED că e vorba de anexită deoarece, dacă ar trebui să-ţi vină "ciclul", atunci ar trebui ca secreţia vaginală să fie slabă cantitativ, aproape inexistentă ( înainte şi după menstruaţie vaginul este mai "uscat" )!

Recomandam un control la GINECOLOG!

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ai racit la ovare, mergi la medic pentru tratament si stai imbracata bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maria,te sfatuiesc sa consulti un medic. Posibil sa ai o raceala foarte puternica.Ai grija de sanatatea ta, pentru a nu avea probleme mai tarziu.Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat