| Pauladanielayyy a întrebat:

Bune. Ma înțeapă burta... Pana la ovare si mai am dureri de stomac, ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Infectie urinara nisip sau pietre la rinichi.

| Violleta2022 a răspuns:

Pot fii crampe intestinale.
O cana de ceai de plante, bauta cat mai fierbinte si apoi mers la wc sa incerci a elimina gazele, este tot ce ai nevoie.
Sanatate multa!

| Pauladanielayyy explică (pentru Violleta2022):

Menționez că când urinez ma înțeapă dar nu chiar asa tare

| IreneNemteanu a răspuns (pentru Pauladanielayyy):

Raceala la ovare sau infectie urinara, desi as inclina catre prima.
O baie fierbinte si apoi un consult la ginecolog.