| byu_5076 a întrebat:

Buna
Daca nu mai manac paine. dulciuri si fac putin sport slabesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Teoretic da dar ia o treptat

| DEBrown a răspuns:

Pai daca inlocuiesti painea si dulciurile cu ceafa de porc si cartofi prajiti nu.

| costel_4263 a răspuns:

Poti manca de toate, dar cate putin din fiecare.nu sa te saturi.sau cum spune in biblie'nu risipi.lasa si pe altul sa se bucure de mancarea pe care tu o arunci'adica mancand la supra saturatie risti sa o vomiti sau sa ai dureri mari.deci in concluzie; mananci din fiecare, si cat mai putin.asta este cea mai curata dieta.garantat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cam putine sanse di slabit am practicat eu dar in 3 luni am slabit jumatate de kg

| BeeZsiAtat a răspuns:

Pai.O felie de paine poti sa mananci.
Dar nu trebuie sa bei apa acidulata, sucuri [Nici un fel de suc].Si nici dulciuri thinking
In locul dulciurilor poti sa mananci un fruct. happy

Bafta!:*

| byu_5076 explică:

Si nu mananc foarte mult?

| V_9981 a răspuns:

Da, slabesti