| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Daca uterul meu este foarte mic, atat de mic incat nu am sanse niciodata sa raman insarcinata, imi afecteaza menstruatia?
Se poate sa am menstruatie neregulata daca uterul meu este cat o nuca?

Se poate sa am copii daca o sa fac tratamente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

CIne ti-a pus diagnosticul acesta, trebuie sa iti dea toate informatiile si sa iti raspunda la intrebari. E o chestiune delicata, consulta un medic specialist doar el iti poate spune exact ce si cum, nu utilizatorii de pe TPU care majoritatea sunt elevi sau studenti si nu au niciun fel de cunosinte medicale.

| SimonaCristina a răspuns:

Medicul ginecolog te va lamuri, el fiind cel mai competent.