| SoareleSpuneProstii a întrebat:

Dau funda :*
Acum 2 ore am venit de la scoala,acolo am mâncat pizza. Cum am ajuns acasa a început sa imi fie frig, am intrat sa fac o baie si nu am putut sa stau pentru ca simteam ca o sa lesin. Acum pic de somn. Este posibil sa imi fi pus sau sa fie ceva stricat la pizza aia?
Precizez ca am mâncat toti din casa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| EdyFcsb a răspuns:

Poate esti alergic/a la ceva din pizza aia sau era stricata.Incearca sa vomiti.