| Criiistinutsa a întrebat:

De 2 zile am aproape de intrarea in vagin pielea rosie ca si cum ar fi imflamata, ma si doare la atingere si nu stiu de la ce ar putea fii.
Aveti idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ramonika125 a răspuns:

Incearca sa folosesti un unguent ceva, cred ca ai o iritatie, iti recomand dicofenac sau canesten. Poti sa folosesti si ceai de musete este un calman si un cicatrizator foarte eficient

6 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Da-i cu vaselina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postezi a 3 a oara in interval scurt si la aceeasi categorie, aceeasi intrebare.Asta este un abuz.

| Adryan657 a răspuns:

Cabinet ginecologic
Crezi ca cineva de aici te poate ajuta?

| Criiistinutsa explică (pentru Adryan657):

Mai bine nu raspundeai.Sigur ca ma poate ajuta cineva care a mai avuthappy

| crisiss a răspuns:

Pai mai incet cu excesul de "adrenalina" poate daca stai linsitita 15-20 de minute va trece laughing rolling on the floor

| FailL a răspuns:

Candidoza daca te si mananca