| anonim_4396 a întrebat:

De 2 zile ma doare piciorul stang il spatele genunchilui, cand il tin intins. Imi puteti spune si mie ce am si ce trebuie sa fac, eu am pus o fasa. Tin sa mentionez ca pot merge lejer. Dar ma deranjeaza cand il tin intins. Sa vorbeasca doar cine are habar.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| elizalola a răspuns:

Se poate sa fie o febra musculara va trece repede.

| anonim_4396 explică (pentru elizalola):

happy asa a fost

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

L-ai folosit la miscari de impins, am patit asta.Relaxeaza-te,va trece de la sine, fara fasa. Poti masa zona cu ceva crema chinezeasca mentolata, sau cu revulsin, dar nu-i neaparat nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Poate ai facut o febra musculara la acel picior, mergi la medic daca te ingrijoreaza.
Te pup!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mersi pentru ajutor happy