| Alexandra00007 a întrebat:

De 3 zile am racit, iar noaptea mi se usuca foarte tare gatul. Ma deranjeaza deoarece trebuie sa sa ma trezesc din 10 in 10 minute sa beau apa, ceaiuri ....Ma puteti ajuta cu un sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti racita nu bea apa de la robinet, las-o la temperatura camerei sa nu fie rece.bea mai multe ceaiuri decat apa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Poţi pune un umidificator în cameră.
Bea multe lichide, consumă miere.
Ter pup!

| Roxana121 a răspuns:

Dimineata pe stomacul gol ea o lingurita de miere de albine.Si in timu zilele bea ciaiuri caldute.Insanatosire rapida

| 1aprilie a răspuns:

Mananca miere ca te ajuta foarte mult

| Alexandra00007 explică:

Multumesc!