| AdkVodka a întrebat:

Nu stiu de ce dar mi se tot usuca gatul am si 2 afte... dar beau apa si dupa 5-10 minute iar imi este sete asta doar noaptea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Denis777 a răspuns:

Poate te prinde o raceala mi s-a intamplat si mie aeriseste bine in camera unde dormi si bea multe lichide(cel mai bine ar fi ceai)

| liliacALB a răspuns:

Ar fi foarte bine sa eviti mesele la ore tarzii, mai ales cele consistente. Seara mananca doar salate, branzeturi, ceaiuri. Redu din consumul de sare! Vei observa in scurt timp o ameliorare evidenta.

| AdkVodka explică:

\nu am febra nu am nimic... dar beau multa apa vreo 1.5 litri noaptea intre orele 22:00 si 3-4 dimineata iar cand ma trezesc dimineata am arsita in gura pe buze se formeaza o crusta si trebuie sa beau apa neaparat.

| lary_3053 a răspuns (pentru AdkVodka):

Atunci du-te neaparat la doctor happy

| VladBd a răspuns:

Febra poate? thinking