| Liviu_Misailoae_1971 a întrebat:

Buna de 5 zile am o durere de ochii ma dor și când ai anchid nu sunt roșii sau umflați am anceput sa iau pastile pentru inima noliprel poate sa fie de la pastilele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ALGator a răspuns:

Începi prin a citi prospectul medicamentului. Fă asta întotdeauna cu tot ce iei ca medicament.

| CatalinRO a răspuns:

Salut! Iti recomand un consult oftalmologic! Noliprelul in principiu nu are asemenea efecte adverse! Suferi de Hipertensiune Arteriala Esentiala?

| Liviu_Misailoae_1971 explică (pentru CatalinRO):

Am HTA mai ușoară am luat 2 anii o jumate prestarium dimineața.Am fost la control și mi-a dat o pastila noliprel dimineață, am cam 3 săptămâni de când i-au, menționez că am și spondiloza cervicala și artroza scapulo humerala

| Liviu_Misailoae_1971 explică (pentru Liviu_Misailoae_1971):

Noliprel la efecte adverse are tulburări de vedere dar eu vad bine