| Stoean_Dl_1992 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu pastilele de inima, ce se poate intampla sa iei pastile de inima fara sa ai probleme cu inima? Sau daca iti pune cineva in mancare pisate fara sa stii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Pot duce usor, usor la mici sau grave probleme de inima.

| Crackman a răspuns:

Pai pastilele de inima iti incetinesc pulsul... scade viteza de pompare.
Nu prea iti face rau dar daca dai pe pastile ani de zile cine stie cum te gasesc astia in wc ranjit.

| Stoean_Dl_1992 explică (pentru Crackman):

Multumesc frumos. Paste fericit va doresc