| AndreeaEmanuela a întrebat:

De aproape o săptămână mă simt foarte rău. Stomacul mă doare într-una, ca și cum ceva mă roade din interior, am stări de vomă, dar nicidecum nu pot voma, iar noapte nu mai pot să dorm. dorm doar vreo 5 ore. Mănânc, dar simt că stomacul meu este gol mereu. Am luat pastile și am băut ceaiuri, dar nimic. Sunt foarte slabă și mă tem că acestea sunt semne că voi da în anorexie... sad Voi ce credeți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| HelloKittyscoala123 a răspuns:

Ce mai stai? Mergi la medic!

| AndreeaEmanuela explică:

Nu am o relație foarte bună cu părinții mei, iar ei nu mă cred și nu vor să mă ducă la un medic ceva.

| HelloKittyscoala123 a răspuns (pentru AndreeaEmanuela):

Explica-le starea ta. E imposibil sa te lase sa suferi. Sau du-te cu o prietena la medic.

| Danieladr a răspuns:

Buna Andreea! Ce ai rezolvat la medic ca si eu am aceasta problema acum!