| mmmmmiha a întrebat:

De aproximativ 2 saptamani stomacul imi bolboroseste, este agitat....in special dupa ce mananc, cateodata imi este si greata dar nu imi vine sa vomit, am avut si dureri de stomac, ar putea fi vorba de o sarcina(menstruatia mi-a venit luna aceasta)? Si daca nu ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alinadianaaa a răspuns:

In caz ca banuesti ca esti insarcinata fa-ti un test pentru a te convinge.Dar cred ca tu te confruntii cu un reflux gastroesofagian, ia un dicarbocalm sau un Omez. Daca vezi ca simptomele persista prezinta-te la un medic

| Alexand3ru1 a răspuns:

Depinde daca te sti cu musca pe caciula poate fo vorba si de -asta.
Daca nu bea cola, o sa te reglezi de minune.