| topicgirl a întrebat:

Acum cateva zile am exagerat cu tigarile si am fumat mult pe stomacul gol, si de atunci orice mananc imi vine greata si am spasme la stomac. dureri in zona abdominala si putin mai jos la ovare. oare am facut o toxinfectie? ciclul inca nu mi-a venit, imi vine din doua in doua luni (ar trebui sa vina in cateva zile)pentru ca iau de ceva vreme tratament hormonal..nu inteleg de ce am acele spasme si acolo mai jos? Sarcina e exclusa deoarece sunt virgina happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Da,te ai intoxicat. Iti vei reveni peste ceva timp. Era mai grav dacă continuai sa abuzezi era și mai rău. Respira aer curat dimineața sau seara, profita de el și bea multe lichide! Hidratează te și dormi fără grija. Poți înlocui mâncarea solida cu supele vreo doua zile. Sa fie reci. Iti va trece. Și nu mai fuma! Toxine sunt peste tot, nu le introduce și tu de buna voie!