| anonim_4396 a întrebat:

Cat de sigure sunt anticonceptionalele? Le iau de cateva luni, mi-a venit menstruatia luna asta, dar am niste stari de rau(dureri de stomac, greata).

2 răspunsuri:
| emchristina a răspuns:

Incearca sa le iei pe stomacul gol. Asa mai scapi de greata.

| mariamarlenn a răspuns:

Vezi poate ai probleme cu bila.sau.sa stii ca si cu anticonceptionalele astea.sunt sanse de 1% sa ramai.iar sangele care iti vine. poate fi si de la bebe happy...am vazut documentar cu femei care au patit asa