| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
De aproximativ 3-4 zile imi curge in fiecare zi sange din nas de vreo doua ori pe zi.
Ma doare funtea si capul in spate putin si nasul la fel.
Ar putea fi sinuzita?
Spuneti-mi si mie cate ceva despre aseasta bola si de la ce se face?
Multumesc frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| rexxx a răspuns:

Dc ceri sfaturi aici? problema ta e grava du-te la doctoras smug

| mix204010 a răspuns:

Doua cauze ar putea fi:
1.Deviatie de sept
2.Lipsa vitaminei K

| bibibubuliana a răspuns:

Da este sinuzita, deoarece asa a patit si o vara de-a mea si cand a mers la doctor i-a spus ca are sinuzita, dar nu stiu de la ce se face si iti dau un sfat mergi mai bine la doctor ca noi nu suntem doctori sa stim...)))

| LambertLANDIA a răspuns:

Pai din cate stiu eu sinuzita apare atunci cand te trage curentul sau cand umbli cu capul gol iarna sau cand pleci pe strada dupa ce te-ai spalat pe cap PENTRU a te trata trebuie sa mergi la doctor unde o sa-ti prescrie un tratament daca situatia e avansata poti ajunge chiar sa fi intrentata si sa iei antibiotic prin branula sper ca ti-am fost de folos asta e tot ce stiu despre sinuzita daca vrei mai multe informaty cauta aicihttp://www.nodismed.ro/......91218.html