| Nueimportant a întrebat:

De aseara am piciorul drept amortit, adica simt asa o durere dar nu pot spune ca e o durere apasatoare e mai mult amortit, dar nu tine pana jos se pierde asa pe parcurs! Tin sa va spun ca 4 colegi/colege de ai mei sau operat luna aceasta de apendicita! E posibil sa am si eu? Adica nu ma doare in partea dreapta, nu m-am umflat, nu am stari de greata ameteala etc. Ce as putea sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil o carență de magneziu, mergi la medicul școlii/ de familie.
Pa, pa.

| sarabeth a răspuns:

Poate doar ai stat intr-o anumita pozitie un timp indelungat dar pentru mai multa siguranta mergi la medicul de familie. Sau la medicul scolii(daca ai asa ceva).