| Girly97 a întrebat:

De azi dimineata parca gatul este intepenit si doare atunci cand il misc de sus in jos... De la stanga la dreapta nu pare sa fie vreo problema... Cum rezolv asta? Nu prea mai pot sta mult asa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ÏwīłłĆøłøŕÝøůŕŁıfə a răspuns:

Ai dormit intr.o pozitie nepotrivita si ti.a intepenit gatul, trece singur in 2-3 zile si e indicat sa iti pui o esarfa, sa fie mai cald acolo. Daca vrei te poti da cu creme\geluri de la farmacie. Sanatate :*

| Andre_Andreea_1990_oGP4 a răspuns:

Buna!
Am patit si eu asta de multe ori.
probabil e din cauza ca ai dormit cu capul "stramb" si nu trebuie sa faci nimic caci pana maine iti trece big grin
Apropo un masaj la zona gatului si niste exercitii cu miscarea gatului nu ar strica