| Anaa939839393 a întrebat:

Buna!
De cand am intrat in vacanta de Paste, ma doare capul aproape zilnic; sunt zile in care iau pastile si trece sau sunt zile in care am cautat remedii (somn.) si a trecut.
Intrebarea mea este; de ce ma doare capul asa des? Durerea nu este una puternica iar activitatile zilnice nu imi sunt afectate. Mentionez ca sunt intr-un stres datorita bacului si traseului la scoala de soferi; si port ochelari (-2, 50 ambii ochi).
Ma gandesc ca de la statul in casa. Adica n am avut activitati in care sa plec, pur si simplu am stat numai acasa.
De dormit noaptea, dorm; dar sunt nopti in care ma trezesc la ora 3 si nu mai pot adormi. In schimb ma culc la ora 22:30-23:00 si ma trezesc pe la 08:30-10:00

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Inainte sa mai iei alte pastile cu vagonul eu zic sa treci pe la un medic de familie sa-ti dea o trimitere la un medic specialist si sa vada cauza adevarata din spatele acestor dureri de cap. Si eu dau bacul si traseul si pot zice sa sunt in aceeasi situatie ca si tine, cand am dat traseul in februarie l-am picat laughing dar uite ca n-am murit, oricine mai greseste, nu te mai stresa ca nu e un capat de lume! Nu iei bacul, mai ai o sansa cu sesiunea din toamna, nu iei traseul, te reprogramezi si il iei data viitoare, viata merge inainte indiferent de circumstante si obstacole! Succes!

| Valeanu_Iuly_2001 a răspuns:

Consider ca este din cauza lentilelor de proasta calitate. Incearca aici: https://h8fzuj10.fwcrmsites.com/

Te va redirecționa pe lensa.ro. Sărbătoresc 9 ani de activitate si au 90% reducere la mii de produse plus consultații gratuite