| BlackPrincessCat a întrebat:

De cateva zile nu am somn. Ma culc la 7 si ma trezesc la ora 17. Eu vreau sa dorm, dar nu pot. Ceva sfaturi?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe mine ma apuca somnu pe la vreo 2 AM dar azi m-am trezit la 7 si nu mai dorm pana pe la 10 seara ca asa obosesc si cad bustean la pat. Trebuie sa ai o ora fixa de somn ca sa nu ai insomnie.

| rater1994 a răspuns:

Faza cu alergatu are dreptate tongue nu trebuie sa alegi in jurul caseilaughing du-te si tu.Nu aveti loc de fuga? Trotuar cevalaughing nu cred ca nu este. Apropo imi place Playlistu tautongue or fi 2 dar is faine.

| BlackPrincessCat explică (pentru rater1994):

Este,este, dar cine alearga? Daca te vede alergand se uita ca la masini straine toti. Si merci, rock-ul la putere /m\

| rater1994 a răspuns (pentru BlackPrincessCat):

Nu-i adevaratstraight face Eu am alergat iarnastraight face pr meu alerga in pantaloni scurti si tricou poate ca la el se uita laughing ca la un bugatti dar nu-i adevaratstraight face e la moda daca ii pot zice asa cautati o prietena cu care sa iesi la alergat happy.Si in primul rand ce conteaza? ce zic ceilalti sau conteaza sa te simti tu bine?

| BlackPrincessCat explică (pentru rater1994):

Mda, ai dreptate. Gasesc eu pe cineva cu care sa alerg. laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica te culci la 7, te trezesti la 17, adica dormi 10 ore si spui ca nu ai somn?

| BlackPrincessCat explică (pentru suntserios):

Pai tie ti se pare normal sa te culci la 7? raised eyebrows

| suntserios a răspuns (pentru BlackPrincessCat):

Pai nu te mai culca la 7. stai treaza toata ziua si ai sa vezi cand vine seara cum cazi in pat si nici nu stii cand mai adormi.

| BlackPrincessCat explică (pentru suntserios):

Asta incerc sa facwinking

| 21ndstillachild a răspuns:

Fa o activitate care sa te oboseasca, de exemplu, dansezi rumba

| BlackPrincessCat explică (pentru 21ndstillachild):

Inotul se pune? laughing

| 21ndstillachild a răspuns (pentru BlackPrincessCat):

Pai daca te oboseste, sigur

| 21ndstillachild a răspuns (pentru BlackPrincessCat):

Asta cu rumba e din viata cu louie

| BlackPrincessCat explică (pentru 21ndstillachild):

La viata lui Louie ma uitam cand eram mica puppy dog eyes Si inca ma mai uit :''> laughing

| 21ndstillachild a răspuns (pentru BlackPrincessCat):

Mica insemnand pana la ce varsta

| 21ndstillachild a răspuns (pentru BlackPrincessCat):

Eu pe la 7 ani nici nu stiam ca exista desenebig grin

| BlackMillFan a răspuns:

Alearga pe afara 20 minute inainte sa te culcihappy

| BlackPrincessCat explică (pentru BlackMillFan):

O sa creada vecinii ca sunt nebuna! laughing

| BlackMillFan a răspuns (pentru BlackPrincessCat):

Sa vezi ce o sa creada baietii de cum o sa aratismug