| mihaela811 a întrebat:

De câteva luni am niste pete de culoare maro pe burta in partea stângă, de câteva zile am observat că sunt foarte închise la culoare și foarte mari.
O sa mă duc la medicul de familie.
Întrebarea mea este:
Mă pot duce singura daca am 16 ani? Îmi poate da o rețetă ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur poti merge singură, mergi luni, multă sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt nevi pigmentari alunite sau alt tip de nevi (moles) dacă le scoți ramai cu citraci albe dacă sunt nevi oricum dermatologul îți va spune dacă sunt benigne sau maligne