| 0nlyyyy a întrebat:

Bună! De câteva ore am indigestie și nu știu ce să fac. Vomit tot ce mănânc.
Dacă aveți sfaturi despre ce as putea mânca și ce sa fac, m-ar ajuta foarte mult! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Strwberrs a răspuns:

Buna! Incearca sa bei apa si sa mananci lamaie! Lamaia te va ajuta foarte mult! Apropo, despre mancat, incearca sa mananci stitcks-uri cu seminte( IN NICIUN CAZ CU SARE DACA AI INDIGESTIE!) Si stai in pat. Sper ca te.am ajutat! Ai grija sa nu mai mananci ce nu crezi ca e ok pentru stomacul tau. Zi\seara faina si te rog sa imi oferi funda daca poti. Bye

| 0nlyyyy explică (pentru Strwberrs):

Multumesc mult! Seară/zi frumoasă!
Btw ti-am dat funda! Byee.

| Strwberrs a răspuns (pentru 0nlyyyy):

Mercihappy