| WannabeBarbie a întrebat:

Hey! Ma ajuta si pe mine cineva cu sfaturi ca sa vomit cat mai usor dupa ce mananc?

6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pai de ce sa vomiti? daca vomiti ai probleme cu stomacul mergi repede la un medic nu sta asa

| Mjdolhfi a răspuns:

Tu stii ce periculos e? Vrei sa te imbolnavesti? Lasa prostiile astea.

| Bondarel99 a răspuns:

Daca vrei sa vomiti, de ce sa mai mananci? Tu chiar ai o problema serioasa.Cat de grasa poti sa fi ca sa vrei sa-ti pui viata in pericol doar ca sa arati ca schiloadele ale de pe podium? Tu chiar nu-ti dai seama ca anorexia si bulimia sunt boli GRAVE care pot cauza si MOARTEA?
Uite:http://www.topsanatate.ro/articol/despre-anorexie-si-bulimie-20293.html
Cine se uita la inrebarile tale te trimite direct la un psiholog.Du-te pana nu e prea tarziu!
Si voi nu va mai puneti la mintea ei doar pentru o amarata de fundita.

| MiK3L a răspuns:

Mi se pare ceva scarbos : Nu stiu, introdu-ti degetele in gura pana la gat. crying

| Putzifer a răspuns:

Ai doua incercari:desi nu stiu dc ai vomita dupa ce mananci
1.iti bagi degetele in gat si ti se face greata
2.sau te uiti la chestii scarboase rau cum ar fi pe net cum vomita altii
succes

| RaduPapa a răspuns:

Bagati degetul pana in gat dar ul tine mult si dupa 3 secumde dai afara. Funda plss