| Oltean_Petra_1991 a întrebat:

Bună..aș avea și eu o întrebare dacă mă puteți ajuta cu un răspuns..De câteva zile mi-a fost rău îmi venea sa vomit dar nu am vomitat deloc și azi am ieșit la scaun și am făcut cu sânge..Îmi puteți spune de la ce sa fie ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

POsibil sa fie hemoroizi interni, sau ulcer perforat!
In ambele cazuri ai nevoie sa vezi un medic si sa faci investigatii medicale.

| Lostlyric a răspuns:

Ai mancat ceva dubios? Ceva foarte uscat/tare/fibros?

| Oltean_Petra_1991 explică (pentru Lostlyric):

Am fost cam constipata. oare sa fie de aceea?

| Kogaion a răspuns:

Cel mai bine te duci la doctor, in astfel de cazuri trebuie sa mergi neaparat la el pentru un control.

Răspuns utilizator avertizat
| Ediy2003 a răspuns:

Nu cred ca e bine sa iei in calcul sfatul nostru. Cel mai bine este sa te duci la un medic specializat in astfel de treburi

| FCSBfana a răspuns:

Ar putea sa apara ciclul menstrual, daca te tine mai multe zile (3-4 )

Răspuns utilizator avertizat