| Lovepinkpupyou a întrebat:

De cateva seri nu am un somn linistit. Tresar noaptea in somn de multe ori si dimineata ma trezesc speriata si obosita. Oare ce ar putea fi? Ati fost si voi in situatia mea? Ce as putea face sa ma linistesc cand dorm?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

De tresărit, tresar si eu. Câteodată si lovesc, ba cu pumnii ba cu picioarele, dar reușesc să mă odihnesc si nici de speriat nu ma sperii, m-am obisnuit. În schimb sunt al dracu de curios sa aflu cauza laughing

| Krolic112 a răspuns:

Inainte de somn bea niste pastile de linistire, calmante, culcate la orelele 22:00 23:00, cand incerci sa adormi nu te gindi la nimic rau doar tot ce este mai bun pe pamint, nu am avut niciodata acesste simptome