| Denisse69 a întrebat:

De cateva zile am ceva dureri de picioare nu ma pot apasa pe ele, nu le pot indrepta, ma dor cand merg.Si nu stiu de la ce ar putea fii.Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

E posibil sa ai reumatism, fa-ti niste analize la sange sa-ti afle ASLO iar dupa rezultate iti va zice medicul daca e reumatism sau nu, si stai mai imbracata ca de la asta se face si nu e de joaca cu el

2 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Mergi la medicul de familie.
Poate te trimite la un neurolog.

| girlgirl a răspuns:

Poate ai febra muscularaplimbate mai mult si o sa iti treaca.Ai facut mult efort in ultimele zile? sau poate te-ai miscat brusc