| AriantheLissa a întrebat:

happy De cateva zile, am in partea de jos a gurii, sub buza inferioara doua umflatura (ca niste bube rosii) si inca cateva brobonite albe ca niste cosuri. Tind sa mentionez ca am o catelusa care m-a lins pe gura din greseala rolling on the floor, insa asta a fost acum cateva saptamani.
Ce am? I don't want to see sau macar un remediiu ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu ai nimic serios! happy Mie mi se intampla asta daca nu mananc regulat!
Iti va trece greu dar o sa-ti treaca... happy

| AriantheLissa explică (pentru lpavel):

Nu prea stiu...mananc regulat adica atunci cand vin de la scoala (sunt la gimnaziu) mananc o gramada iar dimineata mananc o prajiturica. Consider ca mananc regulat happy/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Trebuie să vorbeşti cu un medic, dar nu cred că ai ceva grav.
http://www.sfatulmedicului.ro/......r-pagina_6
Te pup!