| EvaTramell a întrebat:

De cateva zile am o durere ingrozitoare in partea dreapta si nu stiu ce e... Nu stiu ce sa fac, ma doare ingrozitor. Helps me. MA doare mai ales cand respir si ma misc si nu stiu ce.sad. Ajutati-ma sad. Dau fundita raspunsului care este corect.Helps me sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HySpear a răspuns:

Cred ca ai apendicita...:-s
Du-te la un consult, daca mai astepti mult se poate inrautati situatia.
Sanatate happy!

10 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Asta nu e de gluma fratele meu avea la fel dureri si s-a dovedit a fii apendicita si inceput de peritonita ...sau poti avea si ceva la rinichi sa stii da tu nu mai sta in gandul ca iti va trece si du-te la doctor pentru ca nu este o joaca

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Un control la ficat ti-ai facut? si daca sti cumva daca suferi cu vezica biliara

| AlinPlaya a răspuns:

Buna! S-ar putea sa ai apendicita. Du-te imediat la medic.
Sanatate!

| EvaTramell explică:

Durerea s-a dovedit a fii un chist pe ovarul drept happysad si trebuie sa ma operez happystraight face

| Diiiia a răspuns:

Trebuie sa te duci la un medic

| HySpear a răspuns:

Multumesc pentru apreciere!
Multa sanatate! happy

| cristina_3043 a răspuns:

E posibil sa ai apendicita, mai bine mergi si consulta un medic, ca e posibil sa faci peritonita si muri din cauza asta daca nu ajungi la timp la spital

| Lovepoison a răspuns:

Poate ai facut efort fizic, dar e mai bine sa te duci la doctor

| Ctynnaa a răspuns:

Du-te la medic. Era sa mor eu luna trecuta din cauza peritonitei!

| alexandramarya a răspuns:

Unde mai exact? in dreapta jos? daca da este apendicita ...deci sfatul meu este sa mergi la un doctor :*insanatosite grabnica!