| blackcat99 a întrebat:

De cateva zile am ochii umflati, ma doare capul, si am o senzatie de oboseala crunta, desi dorm in jur de 9-10 ore pe noapte, si nu depun activitati fizice epuizante. Eu banuiesc ca ar fi de la curent, deoarece dorm cu geamul deschis. Mi-am propus ca in seara asta sa inchid geamul, poate se observa vreo schimbare. Oricum, nu stiti vreun remediu rapid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VladPetcu a răspuns:

Sigur este de la geamul deschis.
Uite aici remiu este singurul:
Nu mai sta cu geamul deschis o noapte/doua si fa miscare un pic 1-2 ore de alergat.
Funda?

| blackcat99 explică (pentru VladPetcu):

Am sunat la doctorita mea de familie. Asa mi-a spus si ea. Noaptea asta voi tine geamul inchis, sper sa imi treaca senzatia asta de oboseala...

4 răspunsuri:
| lovemusic90 a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la doctor happy

| VladPetcu a răspuns (pentru lovemusic90):

Nu-i adevarat am pati si eu asa si am facut la fel cum i-am zis lui si mi-a trecut. Nu trebuie sa mergi la doctor.

| bitubitu a răspuns:

Pai du-te la spital si intreaba daca ar putea sa iti faca o radiografie sau du-te la medicul de casa