| Julian1D a întrebat:

De cateva zile mi-a trecut o raciala (ma durea gatul si imi curgea nasul )si cand incerc sa cant de exemplu As Long As You Love Me si ajunge cand canta "La la la la... love me" nu mai pot sa imi subtiez vocea cand cant acolo nu mai pot sa cant adica ca si cum nu mai am voce nu se aude deloc sad
va rog mult puteti sa imi spuneti ce pot face sad?
multumesc big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In fiecare dimineata ia cate o lingurita de miere si nu iti forta gatul

| Kristinikaaa a răspuns:

Poti sa astepti sa iti treaca de tot raceala. Incearca sa nu iti mai fortezi gatul, sa iei o pauza vocala. Incearca sa canti peste o saptamana si ei vedea ca va fi mult mai bine. Insanatosire grabnica!

| Azµre a răspuns:

Wrong post... scuze

| Julian1D explică (pentru Azµre):

Imi poti spune ce pot sa fac?