| Sherif77 a întrebat:

De cateva zile tusesc mai rau, cred ca de la tigari. Cum as putea sa scap de tuse fara mediamente? Va rog nu dati raspunsuri de genul "nu mai fuma" pentru ca nu o sa mai fumez.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Nu mai fuma si asteapta, plamanii tai acum se curata, tusea aia e una benefica, nu trebuie sa scapi de ea, trebuie sa o lasi pana se opreste, atunci inseamna ca plamanii tai s-au curatat.