| Banners_TheCool_1959 a întrebat:

de ce cate o data vad cuun ochi de parca m-as fi uitat la soare (dar de fapt nu) si dupa ce trece aceasta manifestare ma doare capul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Daca te uiti la soare nu vezi nimic, vrei sa zici ca nu vezi nimic cu un ochi?
Oricum ar trebui sa mergi la un control oftalmologic, pentru ca s-ar putea sa se agraveze si in plus, daca mergi din timp si tratamentul e mai usor si da rezultate mai bune (in caz ca o sa ai nevoie de un tratament).

1 răspuns:
| NellieLovett a răspuns:

Este din cauza deshidratari...si eu patesc
bea mai multa apa