| Ionela123456 a întrebat:

De ceva timp fac in fiecare zi fac fitness si aerobica. Am 156 si 38 kg. Nu sunt grasa! Dar asa vreau eu sa fac pentru sanatatea mea. Problema mea este : Daca fac fitness si aerobica in fiecare zi se poate intimpla sa nu imi creasca sinii mari?
Adica mi-e frica ca nu o sa-mi creasca cind fac acele exercitii. Va rog sa-mi dati un raspuns sincer, si dau FUNDA cu cea mai mare placere.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gosh0108 a răspuns:

Nu, nu se poate vorbi de acest lucru. Sanul este in general format din tesut mamar si tesut adipos. Tesutul mamar nu se micsoreaza din cauza sportului, ba dimpotriva. Stimuleaza secretia de estrogeni.

3 răspunsuri:
| AndradaElena15 a răspuns:

Nu e cazul.

| Daimler a răspuns:

Asta te-ar putea ajuta:

http://www.eva.ro/......-8333.html

| Ionela123456 explică (pentru Daimler):

Multumesc de raspuns. Folositor!