| magda43 a întrebat:

De ceva timp imi amorteste foarte repede mana dreapta si uneori ma doare, la fel si partea dreapta a gatului si am ameteli si dureri de cap. Dati-mi un sfat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| KaterinaРомановский a răspuns:

Calciu si magneziu + un set complet de analize.
Nu ai nici o problema cu nici o emisfera!

| magda43 explică (pentru KaterinaРомановский):

Intr-adevar...am lipsa de calciu. Deci tot de la calciu e!

4 răspunsuri:
| Vampire150 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la spital! E posibil sa ai o problema la emisfera stanga a creierului( tumoare, hemoragie, etc.) de aceea trebuie tratat repede!

| magda43 explică (pentru Vampire150):

Presupui sau ai niste exemple concrete?

| Vampire150 a răspuns (pentru magda43):

Presupun...