| Jawsz a întrebat:

De ceva timp mă doare foarte tare în partea dreaptă, mai exact pe la coastă. Precizez că am 12 ani și uneori îmi amorțește piciorul. Iar din cauza ghiozdanului extrem de greu, am dureri insuportabile de spate. Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa mergi urgent la medicul de familie.

| piticelm a răspuns:

Sa te duci la doctor, s-ar putea sa ai hernie de disc.