| AnaMaria24112002 a întrebat:

De ceva timp raman blocată uitandu-ma intr-un punct fix. Nu știu Cum sa va explic mi se intampla des cand sunt la scoala. Aud ce vorbesc ceilalți, dar simt o nevoie de relaxare, e ca si Cum creierul meu s-ar odihni (programul meu de somn e strict), iar eu nu pot sa le raspund imediat. Mi se intampla de mai multe ori pe zI si doar cand sunt la scoala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai senzatia de "a te uita in gol".