| TheLoveDoctorr a întrebat:

De ceva vreme ( 1 luna jm - 2 luni ) este cand tampla stanga e foarte incordata, dar doar o mica portiune ( probabil ceva zgarci sau glanda ), ca si un muchi care este in febra muschulara, cand pun mana simt disconfortul. Am ameteli cand incerc sa gandesc paranoic, nu am ameteli la efort ( sunt sportiv ). Tin sa preciezez ca am avut atacuri de panica in urma unui deces al unei pers apropiate. Dvs de unde spuneti ca sunt aceste simptome?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Ar fi bine sa te prezinti la medicul de familie pentru un consult! De acolo el te va indruma mai departe! Numai bine!

| TheLoveDoctorr explică (pentru Caro34):

Asta stiam si singur. Multumesc!