| catalinhomessi a întrebat:

am 21 de ani si de cateva zile simt presiune in partea stanga a capului, in zona tamplei, cateodata ma doare si urechea si ochiul stang, am si ameteli cand ma ridic din pat, de curand am luat tratament cu antibiotic pentru o infectie si magnerot si stresclin pentru atacuri de panica, care ar fi cauza acestor simptome?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cevdet a răspuns:

Eu spun urgent la medic. Cred ca neurologul este cel mai indicat. Dar medicul tau de familie te va indruma.

| Adrian926a a răspuns:

Nu sunt doctor. Ar putea fi orice, ar putea fi o boala grava sau ar putra fi o simpla raceala.